Hoppa till sidans innehåll

2018 Isaberg Extreme


Isaberg Extreme 2018

Sträcktider

Klassresultat:

Isaberg Extreme Solo, Isaberg     2018-04-28

   
# Förnamn Efternamn H/D  Lagnamn/förening  Född Sportident Tid
1 Marie Nilsson Dam Sweco Adventure   241325 03:18:13
2 Hanna Höij Dam Axa SC 1984 241347 03:36:25
3 Tina Lilja Dam Frostamultisport 1974 241336 03:45:11
4 Lina Sjöström Dam 24h Meals Adventure Team   241349 03:47:33
5 Camilla Vargman Dam Mölndal Outdoor   42199 04:00:11
6 Malin Mulder Dam Haglöfs   241352 04:30:05
  Kristin Emilsson Dam Ulricehamns triathleter 1979 241323 DNS
               
# Förnamn Efternamn H/D  Lagnamn/förening  Född Sportident Tid
1 Emil Dahlqvist Herr SAFAT   239391 02:57:22
2 Kristoffer Säfström Herr Mölndal Outdoor  1989 302693 03:00:27
3 John Andén Herr _____________ 1977 241317 03:01:02
4 Mårten Svensson Herr Greener Adventure Team 1983 241357 03:01:59
5 Pär Boqvist Herr Mölndal Outdoor  1975 239325 03:09:33
6 Jonas Andersson Herr Greener Adventure Team   241308 03:10:23
7 Viktor Samuelsson Herr Umara sports club 1980 241348 03:12:40
8 Hjalmar Svensson Herr Karlstad Multisport 1994 241328 03:21:41
9 Anders Rylander Herr Hjalmars hjältar 1977 241345 03:29:19
10 Björn lilja Herr Frostamultisport 1976 241356 03:33:17
11 Staffan Neth Herr Göteborgs SK 1980 241327 03:34:51
12 Andreas Appelqvist Herr Östgöta helikopter 1986 239333 03:35:46
13 Niclas Hörnquist Herr Isaberg Multisport   241350 03:39:42
14 Magnus Baer Herr Stockholms Multisport 1986 241335 03:42:07
15 Felix Georg Dyrssen Herr Försvarsmakten 1992 241316 03:48:49
16 Rick Johansson Herr Stockholms Multisport 1989 241318 03:52:48
17 Johan Håkansson Herr Team Verina 1974 241331 03:57:04
18 Peter Gustavsson Herr Lidköpings CK 1985 241353 04:00:35
19 Jan-Erik Mattsson Herr Floda Forsfarare 1981 241355 04:03:21
20 Gustaf Johansson Herr Dash - Digital Cash 1982 241320 04:47:23
  Martin Rådbo Herr Mölndal Outdoor   241351 DNF
  Johan Svärd Herr Lernacken Adventure Team 1976 241344 DNF
  John-Patrik Treptow Herr Isaberg Multisport   25857 DNF
  Peter Gustavsson Josephsson Herr Isaberg Multisport 1980 241360 DNS
  Tobias Hallqvist Herr Hallqvist HEAT 1983 241321 DNS
  Anton Lidblad Herr Uppsala Multisport 1977 241324 DNS
  Carl Lidblad Herr Uppsala multisport 1982 241354 DNS

Duoklasser:

# Förnamn Efternamn Klass H/D/M  Lagnamn/förening  Förnamn lagmedlem 2  Efternamn lagmedlem2  Sportident Tid
1 Joel Servin Herr Frosta Multisport Jesper Lundell 2050915 03:40:06
2 Oskar Björfeldt Herr Roos United Robin Bruder 2075102 03:46:00
1 Simon Jonsson Mix Gnosjö Skidelit Moa Hansson 2075113 03:50:05
2 Emma Spetz Mix Björnstorps IF Pontus Alexandersson 2075248 05:01:12
               
               
               
               
               
Uppdaterad: 29 APR 2018 19:09 Skribent: Geir Inge Folkestad
Epost: Adressen Gömd

avlang logga

  

Postadress:
Anderstorps OK - Friidrott
Magnus Andersson, Södergatan 25
33431 Anderstorp

Kontakt:
Tel: 0705806620
E-post: This is a mailto link

Se all info